listok

MIHALNICE - LOVALASH

Novalash je unikátna technológia predlžovania rias bez ich zaťažovania a poškodzovania , ktorá podčiarkne krásu každej ženy v každom veku a zároveň  zachová prirodzený cyklus rastu rias.

Novalash bol založený v roku 2004 biologickou a kozmetickou chemičkou Sophy Merszei. Za pomoci tímu lekárov a vedcov z univerzity v Houstone a Baylor College, vyvinuli najbezpečnejšie možné produkty k predlžovaniu rias a rýchlo sa tak stal prvým svetovým distribútorom rias. Novalash má svoju vlastnú líniu produktov, ktoré každoročne získavajú významné ocenenia.

listok

Novalash Platinum Bond Adhesive

Je jediné lepidlo odolné voči vode, potu a oleju, vyvinuté lekármi. Novalash Platinum Bond Adhesive sa ukázalo ako dvakrát efektívnejšie spomedzi iných lepidiel v popredných značkách v predlžovaní rias a to v dobe držania, flexibility a pigmentácie-intenzívna čierna línia spojov medzi riasami.

Novalash riasy

Vysoko kvalitné, odľahčené a jemné, zaručujú úžasný výsledok. Riasy nezaťažujú očné viečko a nemenia zatočenie pri nosení. Výborná voľba pre citlivú očnú pokožku. Lesklé, pružné a ultra ľahké. V ponuke je široká škála rias, zatočenia a objemu. Novalash riasy zaručujú zvodný pohľad a sú perfektnou alternatívou náhrady maskary.

Na základe správnej aplikácie a použitiu Platinum Bond Adhesive, Novalash riasy môžu byť nosené počas celého roka s minimálnymi mesačnými úpravami. Touch-ups sa doporučuje 3-4 týždne na individuálnom základe prirodzeného cyklického rastu mihalníc.

Ak sú riasy aplikované profesionálne a správne, nepoškodzujú vaše prirodzené. Novalash technika umožňuje prirodzený rast Vašich rias a to na základe niekoľkých separácii počas aplikácie, ktoré zabraňujú polepeniu rias a tým zabezpečujú ich zdravý cyklus rastu.

Zvyčajné nosenie maskary nie je potrebné. Maskara by mala byť použitá iba v prípade, keď sa blíži termín doplnenia. V prípade používania maskary sa nedoporučuje vodeodolná. Zbytočne nanášanie maskary na Novalash riasy môže skrátiť dobu ich držania a ich efektivitu.

Novalash ponúka sortiment produktov pre starostlivosť po aplikácii pre dlhšie a efektívnejšie využitie Vašich nových rias.