listok

PLEŤ - ELEMIS

Elemis je luxusná britská značka, ktorá patrí k popredným celosvetovo uznávaným výrobcom v oblasti starostlivosti o pleť a telo s viac ako 30 ročnou tradíciou.

Pre ELEMIS je prioritou vaša pleť, vaše telo a vaša pohoda. Každá PREVRATNÁ receptúra je inovatívnou kombináciou vedy založenej na chémii prírody, starostlivo namiešanou našim oddaným tímom výskumných pracovníkov, vedcov a odborníkov na starostlivosť o pleť.

Starostlivosť o pleť značky ELEMIS zahŕňa tie NAJSILNEJŠIE biologické účinné látky, aké sa dajú nájsť na povrchu zeme aj pod ním, starostlivo venuje pozornosť detailom, skúša nové prevratné receptúry a dosahuje pozoruhodné VÝSLEDKY, čím sa skutočne odlišuje od iných.

VEDA

Vedeckým cieľom Elemis vždy bolo poskytovať starostlivosť o pleť a telo tej najvyššej kvality a účinnosti. Kombinovaním účinných rastlinných a laboratórne vyrobených prísad ako sú peptidy a anti-oxidanty, vytvárame receptúry, ktoré podstupujú dôsledné klinické a spotrebiteľské testovanie. ELEMIS produkty viditeľne obnovujú a zlepšujú vzhľad pleti a ponúkať skutočne pozoruhodné výsledky.

PRÍRODA

Rastlinné látky obsiahnuté v produktoch pochádzajú zo všetkých kútov sveta. Vedci vo vývoji vlastnoručne kombinujú tieto látky zvolené pre svoju jedinečnosť, silu, dynamické vlastnosti a účinnosť v snahe produkovať revolučné a špičkové receptúry. 

Tvárové ošetrenia Elemis využívajú dotyk ako účinný diagnostický nástroj, ktorý zmäkčuje a pripravuje pokožku na príjem účinných látok.

Každý účinný produkt sa aplikuje kombináciou tradičných a moderných masážnych techník z celého sveta. Intuícia sa stretáva s odbornosťou. Elemis ponúka škálu tvárových ošetrení, klinicky preukázané výsledky, ktoré sú navyše vytvorené pre každý typ pleti tak, aby dosiahol maximálne účinný výsledok už po prvom ošetrení.

Mená ako Victoria Beckham, Naomi Campbell a mnoho ďalších sú často spájané s touto značkou a niet sa čomu čudovať. Ošetrenia sú mimoriadne účinné a zároveň sú skutočným relaxom a únikom od každodenného stereotypu.

Prečo teda nespojiť príjemné s užitočným a nespraviť niečo pre svoju pleť?

Okrem toho, že sa zveríte do školených rúk Elemis professional, máme v salóne Lavendespa k dispozícií široký výber produktov, ktoré sa používajú výlučne pri našom profesionálnom ošetrení. To znamená, že dokážeme poskytnúť skutočné a viditeľné výsledky a dodať vašej pleti niečo, čo ju prebudí a revitalizuje. Pleť sa navyše často mení a môže potrebovať odlišnú starostlivosť. Ak budeme neustále používať rovnaké prípravky, ako budeme vedieť, že dodávame pleti presne to, čo aktuálne potrebuje? Ak budete pravidelne navštevovať náš salón, budete mať neustály prehľad o zmenách a vývoji vašej pleti a tým dosiahnete optimálne fungovanie pleťových buniek. Navyše, ide o skvelý dôvod, prečo si užiť príjemný relax v našich nových priestoroch.

Cyklus pleti trvá 28 až 30 dní. Ak teda máte záujem o účinný program ošetrení, pri ktorom uvidíte skutočné dlhotrvajúce výsledky, mali by ste sa držať prirodzeného rytmu tela a dopriať si ošetrenie tváre každé 3 až 4 týždne.

Ako dlho vydržia výsledky z telocvične, ak ju navštívite raz? Ošetrenie tváre je súčasťou celoživotného štýlu a v starostlivosti o seba môžete pokračovať doma, účinným programom zostaveným presne na mieru. My s Elemis máme k dispozícií množstvo klinicky overených spôsobov ošetrenia tváre. To znamená, že uvidíte okamžité výsledky, ktoré môžu pretrvať týždeň a viac. Ale, zároveň poskytujeme poradenstvo v starostlivosti o pleť a životnom štýle pre pohodlné pokračovanie procedúry z pohodlia domova.

listok

Riešenia Anti-Aging

Zbavte sa jemných aj hlbších vrások pomocou klinicky preukázaných omladzujúcich účinkov morskej riasy Padona Pavonica a Koralu Červeného. Cielená masáž povzbudzuje optimálne bunkové funkcie, vďaka čomu ostáva pleť vyživená a vyzerá mladšie.

Prevratné cielené ošetrenie s klinicky preukázanými účinkami na zmiernenie znakov starnutia a nerovnomerného tónu pleti, dosahuje účinný a hĺbkový peeling a oživenie pomocou vrstvy enzýmov. Nový začiatok s hladšou, mladšie vyzerajúcou pleťou.

Riešenia pre vašu pleť

Výživové povzbudenie bohaté na vitamíny a potrebné minerály namiešané tak, aby dodalo napätej, fádnej pleti energetizujúce a detoxikačné účinné látky. Je klinicky preukázané, že pokožku zanecháva vyhladenú, žiarivú a prekypujúcu zdravím.